E-postsupport@fritidsbatdeler.online
Hjem /Can SB /Can SB 12.4065 nøkkel slangestuss 1/2"
Can SB 12.4065 nøkkel slangestuss 1/2"
Can SB 12.4065 nøkkel slangestuss 1/2"
Can SB

Can SB 12.4065 nøkkel slangestuss 1/2"

92,00 kr

Nøkkel fra Can SB til montering av slangestuss 1/2". Griper riktig uten å skade gjenger.


På lager
- 1 +
· Gratis frakt fra 460,00 kr, ellers 92,00 kr 30 dagers returrett · support@fritidsbatdeler.online
36 solgt i dag.

Rabatt ved 2 eller 3 stk


Kategorier : Can SB

SKU : FRI-CAN-2393

Beskrivelse

Can SB 12.4065 griper slangestussen på flatene og lar deg trekke til med kontrollert kraft på trange steder. Beskrivelsen oppgir bruksområde og mål først. Den nevner merke og materiale.

Passer til – velg riktig variant

Passer til 1/2" slangestuss. Produsenten lager samme nøkkel til 3/4"–1", 1 1/4"–1 1/2" og 2", så sjekk gjengedimensjonen på stussen før du bestiller. Den forteller hvordan delen monteres.

Bruk om bord

Bruksområde er montering og ettertrekking av slangestusser i skrog, tank og septikanlegg. Nøkkelen monteres på stussen utenpå, og du holder imot på innsiden ved gjennomføringer.

Funksjoner
  • Formet for 1/2" slangestuss

  • Strammer uten å ripe gods og gjenger

  • Nyttig på trange steder i båten

  • Passer til: Slangestuss 1/2"

  • Bruksområde: Montering av slangestuss

  • Artikkelnummer: 12.4065

  • Andre varianter hos produsent: 3/4"-1", 1 1/4"-1 1/2", 2"

  • Selger: Fritidsbåt Deler

Ofte stilte spørsmål
Kan jeg bruke den til 3/4" stuss?

Nei, velg varianten for 3/4"-1". Denne passer kun 1/2". Skriv til oss hvis du er usikker.

Relaterte produkter
Vis alle
172,50 kr 144,79 kr
Can SB 12.4710 sifon svart 19 mm
4.0 (1)
5.0 (1)
4.3 (3)
345,00 kr 237,24 kr
Can SB 12.4840 kuleventil hunn 1/2"

Butikk

Kontaktinformasjon

E-post: support@fritidsbatdeler.online

Betaling Vi godtar: Kredittkort · PayPal
Betaling med kort og PayPal

Kassen er sikker og tar kort og PayPal.

Fri frakt over 460,00 kr

Ordrer over 460,00 kr sendes uten fraktgebyr.

Retur innen 30 dager

Varer sendes i posten og gir full refusjon.

FRITIDSBAT14 gir 14% rabatt

Skriv FRITIDSBAT14 i kassen før du betaler.